Koutský Václav (Líšnice 1907 - 1980 Praha)
Krajina s vesnicí, signováno a datováno vlevo dole Koutský 58, dole uprostřed popsáno Albert Tirnava (?), olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 26 x 31 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Armreif
- Brillant Damenring zus. ca. 0,25 ct
- Ernst Ritter von Dombrowski